سفارش تبلیغ
صبا ویژن

پردازشگر
پردازشگر laptop لپ تاپ قیمت نوت بوک کامپیوتر pardazeshgar 
نویسندگان
لینک دوستان


گزینشگر حاصل تلاش گروهی است متشکل از جمعی فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف تهران و نیز سایر دانشگاههای معتبر کشور که فعالیتهای آموزشی خود را از سال1376 آغاز نموده است. این گروه در سال 1377 اولین نسخه از نرم‌افزار انتخاب رشته کامپیوتری خود را ارائه داد که به علت کمبود اطلاعات آماری دارای نقاط ضعفی بود. اما با جمع‌آوری اطلاعات در سالهای بعد به تدریج نرم‌افزارهای کاملتری را در اختیار آموزشگاههای کشور قرار داد و سرانجام در سال 80 با ارائه برنامه موفق گزینشگر80 توانست برنامة کاملی را جهت راهنمایی مشاوران انتخاب رشته در سراسر کشور عرضه نماید.
نرم‌افزاری که هم‌اکنون در اختیار دارید نسخة نمایشی جدیدترین برنامه انتخاب رشته کنکور سراسری می‌باشد که با استفاده از اطلاعات دفترچه سال 1385 تنظیم شده و با توجه به تغییرات هر ساله اطلاعات دفترچه راهنمای انتخاب رشته ، پس از انتشار دفترچه سال 1386 متناسب با اطلاعات جدید تغییر خواهد کرد.
شما می‌توانید با بررسی این برنامه ، در صورت رضایت از سادگی و در عین‌حال کامل بودن آن نسبت به ‌خرید برنامة گزینشگر 86 اقدام نمایید. هرگونه پیشنهاد و انتقاد راهی است برای تکمیل هرچه بیشتر برنامه و کمک به داوطلبانی که پس از کنکور با مشکل بزرگی در زمینه تعیین رشته صحیح و کامل روبرو هستند.
گزینشگر در یک نگاه :
- گزینشگر برای هر داوطلب با توجه به رتبه کشوری، رتبه زیر گروه ها، شرایط بومی و قطبی و ترتیب پرشدن رشته ها بهترین رشته-دانشگاههایی که احتمال قبولی داوطلب در آنها بالا می باشد را پیشنهاد می دهد.
- نرم افزار گزینشگر به منظور ارائه بیشترین اطلاعات به داوطلب در مورد وضعیت داوطلب در رشته های مختلف ، درصد احتمال قبولی داوطلب در رشته ها را با توجه به آمار و اطلاعات سالهای قبل در اختیار داوطلب قرار می دهد.
- با توجه به کارنامه داوطلب، رشته‌هایی که شخص مجاز به انتخاب رشته در آنها نمی‌باشد ، حذف می‌گردد. در صورتیکه جنسیت داوطلب متناسب با برخی رشته‌ها نباشد آن رشته‌ها نیز حذف می‌گردند.
- رشته‌هایی که منطبق با علایق داوطلب (از لحاظ نوع پذیرش به لحاظ روزانه ، شبانه ، پیام نور ، ... ، شهرها و رشته‌های مورد علاقه) نیستند ، حذف می‌گردند.
- در بخش اطلاعات آماری امکان جستجوی تمامی رشته ها و دانشگاه های موجود در هر یک از گروه های آزمایشی با استفاده از فیلترهای مختلف فراهم می باشد.

با تشکر از سایت Pcseven.com و گروه UnReal
توجه: اگر قصد حمایت از برنامه نویس این برنامه را دارید لطفا CD را خریداری کنید.
قیمت: 130,000 تومان
لینک دانلود - حجم 16.6
 پسورد: www.parsi-soft.com
توجه: پس از نصب نرم افزار به پوشه Update رفته و فایل آپدیت را اجرا نمائید. سپس Patch داخل پوشه Crack را در پوشه Update در محل نصب نرم افزار کپی کرده و اجرا نمائید.[ پنج شنبه 86/5/18 ] [ 9:15 عصر ] [ رضا سیاه لو ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

پردازشگر laptop لپ تاپ قیمت نوت بوک کامپیوتر pardazeshgar
امکانات وب


بازدید امروز: 24
بازدید دیروز: 94
کل بازدیدها: 482239